Умови користування контент-послугою «Відео Клуб»

Відео Клуб (http://tv.kyivstar.ua) – контент-послуга Київстар, доступна з мобільних терміналів абонентам передплаченого зв'язку «Київстар» та Beeline, а також контрактним абонентам «Київстар».
Щоб активувати послугу, достатньо відправити будь-яке текстове повідомлення на номер 3300, крім команди зазначеної нижче.
Щоб відключитися від послуги, достатньо відправити текстове повідомлення зі словом «Стоп» / «Stop» (регістр літер не важливий) на номер 3300.
Плата за відправку та отримання повідомлень на номер 3300 не стягується.
Абонентам, які вперше активували контент-послугу «Відео Клуб» у встановленому вище порядку, послуга надається безкоштовно протягом тижня: безкоштовні як відеоконтент, так і трафік*. Абонентам, які отримують СМС інформування щодо контент-послуги «Відео Дня», при активації контент-послуги «Відео Клуб» у встановленому вище порядку, безкоштовний період не надається.
Після закінчення безкоштовного періоду (тиждень з моменту активації), послуга стає платною – 3 грн на тиждень або 0,43 грн на день. Плата стягується шляхом списання визначеної суми з особового рахунку абонента.
Каталог відео оновлюється щосереди.
Приємного перегляду!
Увага!
* Абоненти, які заходять на http://tv.kyivstar.ua за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, оплачують вартість GPRS-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL» та «Інтернет 3G».
Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково стягується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.